Laden Evenementen

« Alle Evenementen

29/10/26: Vorming voor startende budget- en schuldhulpverleners

oktober 29 :09:00 - 16:30
€60

!! Deze vorming is bedoeld voor pas startende budget- en schuldhulpverleners !!

 

In het eerste deel focussen we op het opmaken van een budgetplan.

In het eerste gedeelte krijg je praktische handvatten die je helpen een budget op te stellen voor een cliënt in budgetbeheer of budgetbegeleiding. Je leert stap voor stap welke onderdelen een budgetplan heeft, welke bedragen je moet voorzien en hoe je de eerste gesprekken met de cliënt aanpakt.

In het tweede deel focussen we op mogelijke schulden van de cliënt.  

Cliënten met schulden hebben heel veel papieren. Hoe vertrek je van die ongeordende berg administratie om een goed afbetalingsplan op te stellen? In het tweede gedeelte leer je hoe je orde aanbrengt in de chaos en welke stappen je moet doorlopen.

Opgelet, voor deze vorming krijg je huiswerk toegestuurd op 24 september (een digitale schoendoos vol met facturen), voorzie dus een uurtje tijd om deze te doorworstelen.

Lesgevers: Ils Vanhuyck en Noëlle Van den Bergh

Kostprijs: 60€ / deelnemer

Lunch wordt voorzien.

.

.

.

Gegevens

  • Datum: oktober 29
  • Tijd:
    09:00 - 16:30
  • Kosten: €60

Organisator

  • BIZ KEMPEN

Locatie

  • Zaal hofkwartier, CAW De Kempen HERENTALS
  • Hofkwartier 23
    Herentals, 2200
    + Google Maps